.

.

Добро Ткаен Аполо Кинески Календар Модерна Новина Црвена 5 '3 Тркалезна Лесна Чиста Лунарна Година На Зајакот килим

Добро Ткаен Аполо Кинески Календар Модерна Новина Црвена 5 '3 Тркалезна Лесна Чиста Лунарна Година На Зајакот килим

DEN 676.96
Износ

Со шаблони со високи детали на мека, полиестерско-шенилска горна обврзана со рециклирана памучна подлога, Килимите На Колекцијата Аполо се без фрлање, отпорни на дамки и стилски. Овие издржливи дизајни имаат врв отпорен на истурање кој лесно се забележува и се перат во машина во случај на построги нереди. Нивниот низок профил помага да се избегнат опасностите од патувањето, што ги прави совршено надополнување на домовите со активни деца, миленичиња и луѓе со нарушувања на мобилноста. Доволно издржливи за употреба со голем сообраќај, овие килими нудат долготраен и низок начин на одржување за да го прилагодите вашиот простор. Високо детални обрасци. Отпорна на дамки и конструкција на рамен куп без барака. Дрво-кат-безбедно рециклирани памук дното. Машина за перење ладно во предниот товар или врвот оптоварување машина без агитатор во средината. Воздух-сува рамен.

R

Им се допаѓа и на купувачите