.

.

Ромски 10'9 13'2 област килим Во Боја Ривиера

Ромски 10'9 13'2 област килим Во Боја Ривиера

DEN 0.67
Износ

Современа и шик, оваа впечатлива област килим слоеви големи медалјони со егзотични, повлажни ленти на морнарица и чај за да создадете вистинско уметничко дело за вашиот под. Додадете допир на разлика во секој внатрешен простор со овој уникатно дизајниран тепих од специјализирана област. Овој разноврсен килим ќе создаде просторија за потпис со визуелно влијание и ќе ја задржи својата оригинална убавина дури и во најактивните области за живеење. Произведен со премиум Веарон Најлон за трајна убавина и издржливост во области со голем сообраќај. Stain Smart живот почвата и заштитата од дамки лесно се чистат користејќи само сапун и вода. Антимикробната заштита се спротивставува на растот на бактериите и ги контролира мирисите пред да започнат. Подлогата на софтфлекс ги елиминира брчките и килимите лежат рамно. Килимот Е сертифицирана Зелена Етикета Плус за највисок стандард во квалитетот на воздухот во затворените простории. Класа Јас Запалив Рејтинг. Доживотна ограничена гаранција за абење и задржување на текстурата. Доживотна антистатичка заштита.

R

Им се допаѓа и на купувачите