.

.

Дарис Основни ' динации Мазна Картонска Ванила Крем

Дарис Основни ' динации Мазна Картонска Ванила Крем

DEN 2.67
Износ

Колекции На дарис-Кординации : Премиум Крем Од Ванила Од Картон. Изшкуркајте го, искинете го, втиснете го, САКАЈТЕ го. Овој пакет содржи дваесет идентични листови хартија со мазна текстура од 12х12 инчи. Киселина слободен. Увезени. Дарис усовршете ги вашите цртежи, скици и други креации со оваа квалитетна проѕирна хартија за следење. Карактеристики мала тежина, средна површинска хартија, папка за втиснување одлично за скицирање со молив, маркер и мастило. Скица, картон, слој, премногу, точни-бројни Занаетчиски Облик, парична казна и комерцијална уметност користи. Карактеристики Ванила Крем Корединации Вредност Пакет Мазна Картон. 20 по Пакет. Спецификации Големина : 12 х 12 во. Тежина : 11,7 килограми. - ШКУ : НМГ440152.

R

Им се допаѓа и на купувачите