.

.

Луксузни 8. Картон, лб. Торба За Намирници Браун, 250 Пакување

Луксузни 8. Картон, лб. Торба За Намирници Браун, 250 Пакување

DEN 447.84
Износ

65 килограми. Торба За намирници Браун 8 1/2 x 11 Картон (8,5 "x 11" инчи) е совршен за изработка, покани, бележници и многу повеќе! Овој картон е идеален и за бодување и преклопување или сечење до сопствени големини за брошури, менија, картички за залихи, фото мат и директна пошта. Изработени од висококвалитетни, издржливи 65 килограми. хартија. Ако барате совршен картон за изработка, 65 килограми. Торба За намирници Браун 8 1/2 х 11 Картон е совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на жолтото копче " Додај во Кошничка" сега! Големина : 8 1/ Картон / 8,5 "х 11" / 215,9 мм х 279,4 мм, Големина На Буква. Количина : Пакет од 250. Боја : 65лб. Торба За намирници Кафеава Со мазна завршница за печатење. УПОТРЕБА : Изработка, Покани, Бележник, Визит-Картички, Апликација За Мешани Медиуми и Разни Уметнички Цели. НАСТАНИ : Свадби, Забави, Празници, Корпоративни Банкети, Тушеви, Родендени.

R

Им се допаѓа и на купувачите