.

.

Персонализирано не'рѓосувачки челик Eng Име Вертикален бар ѓердан - имиња

Персонализирано не'рѓосувачки челик Eng Име Вертикален бар ѓердан - имиња

DEN 1.33
Износ

Фамилијата е засекогаш! Чувајте ги близу со овој ѓердан од не'рѓосувачки челик, во кој има четири ознаки, по една за секое скапоцено име! Прилагодете го секој приврзок со ознака со име или сентиментален збор по ваш избор, правејќи го ова парче да се запамети. Наведете едно име или Сензиментален збор, до 12 букви и простори, по ознака. Приврзокот виси од ланец од 18 "со додаток 2" и е достапен во следниве бои - сребро, злато, розово злато или црно. Совршено за мајки, баби, сестри или дури и најдобри пријатели - ова ѓердан за името на кластерот го прави совршен подарок за родендени, празници или само затоа што. Персонализацијата не може да содржи посебни карактери, емоции или форми. Не'рѓосувачки челик. Мерки за мерки со ширина од 5 мм x 34,7 мм високи секој. Персонализирајте 4 имиња - од 3 до 12 букви, по име, сите големи букви.

R

Им се допаѓа и на купувачите