.

.

Персонализирано име ѓердан со опашка и срце

Персонализирано име ѓердан со опашка и срце

DEN 3.33
Износ

Овој модерно ѓердан со таблички со имиња е совршен за секоја пригода и секојдневно носење. 14 K жолто злато високо полирано "Mary " Единечен ѓердан со таблички со опашка и срце со ланец на врски од 18 инчи. Прекрасното срце и опашката прикажано на овој дизајн помага да се потенцира буквите и да се привлече вниманието кон овој уникатен дизајн. Овој ѓердан може да покаже до 12 карактери. За возрасни жени. Персонализирајте го овој ѓердан до 12 карактери. Областа за персонализација е приближно 1/2 инчи H за 1 1/2 инчен В. Првата буква секогаш ќе биде капитал, следните букви ќе бидат мали. Должина на ланецот : 18 ". Направено од 14К жолто злато. За возрасни жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите