.

.

Јохоме Двојно Одвод Кошница Сад За Перење Кујна Цедалка Тестенини Зеленчук

Јохоме Двојно Одвод Кошница Сад За Перење Кујна Цедалка Тестенини Зеленчук

DEN 255.84
Износ

Двојно Одвод Кошница Сад За Перење Кујна Цедалка Тестенини Зеленчук Овошје Функција : 100% сосема нов и висок квалитет . Материјал : Ппбаскет Големина : 23*23*10.5 cmhollow надвор дизајниран држач за пластична корпа за овошјеголем капацитет дизајниран за одводнување и складирање на водовод и зеленчук може да се сервира како корпи со овошје нанесете на срцето, измијте го зеленчукот, може да се примени дренажа, многу удобен простор за Редење практична корпа со овошје за домашна кујна за чување и миење овошје, зеленчук, риби од морска храна итн.Кога не се користи, може да се постави директно заедно за да ви заштеди повеќе простор дизајнот е едноставен и извонреден, осветлувајќи ја вашата кујна додека користите корпа за одводнување, шуплив дизајн, дренажа брзо, нагоре и надолу, користете го горниот дел од масата, Нема да има акумулација На Содржина на пакет вода : 1 Еез Исцедете Ја Корпата Ова е неверојатен дизајн. Класиците започнуваат од класици, а не од класици, што ви овозможува да уживате во животот. Донесете убаво чувство и добро расположение во текот на денот. Многу мода и модерен здив. Сосема ново пакување, напуштајќи ја старата er, поефикасно ја штити стоката. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние сме среќни да ви помогнеме.

R

Им се допаѓа и на купувачите