.

.

Филтер за чај Двојна Тока Нерѓосувачки Челик Со Голем Капацитет Дополнителна Фина Мрежа Цедалка За Билки За Дома

Филтер за чај Двојна Тока Нерѓосувачки Челик Со Голем Капацитет Дополнителна Фина Мрежа Цедалка За Билки За Дома

DEN 1.33
Износ

Опис : Дизајниран Со цврста структура, овој филтер е анти - ' рѓа, анти-деформиран, отпорен на корозија и нераскинлив, има долг животен век.Она што овој филтер може да ви го понуди е тоа што има двојна тока и фин дизајн на мрежа, така што може цврсто да се заклучи што може да спречи лабави лисја од чај, зачини и други билки да влезат во водата.Изработен од нерѓосувачки челик, тоа е одделение за храна.Постојат 5 големини што можете choose.It погоден е за чај, супа, жариште и така натаму.Име на предметот : Чај Филтерматеријал : Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Двојна Тока, Кука За Синџир, Детали Против 'рѓа Големина : Големина XS : 4,5 см x 4,5 см/1,77" x 1,77 " (Прибл.) Големина С : 5,5 см х 5см/2,17 "х 1,97" (Прибл.) Големина М : 6,5 см х 6,5 см/2,56 "х 2,56" (Прибл.) Големина Л : 8,5 см х 7,5 см/3,35 "х 2,95" (Прибл.) Големина XL : 11cm x 9.5 cm/4.33 "x 3.74" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Филтер За Чај(Други Не Се Вклучени) Дизајниран Со цврста структура, овој филтер е анти- ' рѓа, анти-деформиран, отпорен На корозија и нераскинлив, има долг животен век. Она што овој филтер може да ви го понуди е тоа што има двојна тока и фин дизајн на мрежа, така што може цврсто да се заклучи што може да спречи лабави лисја од чај, зачини и други билки да влезат во водата. Изработен од нерѓосувачки челик, тоа е одделение за храна. Постојат 5 големини што можете да ги изберете. Таа е погодна за чај, супа, жариште и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите