.

.

Фланелен Фрли Ќебе Шарени Апстрактни Симпатична Еднорог Принцеза Розова Птица Цртан Филм Весели Лесни Пријатни Кадифен Меки Топло Нејасни Меки

Фланелен Фрли Ќебе Шарени Апстрактни Симпатична Еднорог Принцеза Розова Птица Цртан Филм Весели Лесни Пријатни Кадифен Меки

DEN 1.00
Износ

Екстра дебел : Полиестер,Супер мек свилен луксузен допир,издржлив, Погоден За сите Сезони.Лесна нега : отпорен На Брчки и избледување, машинско перење(ладно), сушење на паѓање.Идеален избор за подарок : донесете парче топлина и удобност во времето на гушкање со семејството и домашните миленици. Екстра дебел : Полиестер,Супер мек свилен луксузен допир,издржлив, Погоден За сите Сезони. Идеален избор за подарок : донесете парче топлина и удобност во времето на гушкање со семејството и домашните миленици.

R

Им се допаѓа и на купувачите