.

.

Уникатни поволни цени со цврсто печатење микрофибер плишано меко топло лесна фрлање, црно

Уникатни поволни цени со цврсто печатење микрофибер плишано меко топло лесна фрлање, црно

DEN 1.33
Износ

Мекото ќебе за руно обезбедува утеха за вашата спална соба, каучот за дневна соба, просторијата за рекламни простории или просторијата за домови во секое време кога ви треба таа десно количество на топлина. Лесен и великодушно големина, ова поли-флеки ќебе дава изобилство изолација и здружение без додадено најголемиот дел, што го прави совршен за три сезонско уживање. Плус, лесната грижа со миењето на машината обезбедува долготрајни перформанси и задоволство од ова ќебе со ум. Tumble суво на многу ниска температура.Семно препорачувате да се измиете со вашата машина пред првата употреба. Единствени поволни цени меки микрофибер кадифен со нејасно руно ќебе 100% микрофибер полиестер. Мека, лесна и дише. Фрли ќебе за кревет близнаци кралски крали. Машинско миење пред употреба. Луксузна декоративна фланела руно фрла ќебе. Вклучен пакет : 1 парче X Фланел ќебе за руно.

R

Им се допаѓа и на купувачите