.

.

24in. Мешан папрат и вештачки венец на орхидеја фаланопсис

24in. Мешан папрат и вештачки венец на орхидеја фаланопсис

DEN 1.33
Износ

Ажурирајте ги вашите традиционални акценти на декор со убавината обезбедена од овој вештачки венец, комплетно дизајниран со мешавина од реален изглед на зеленило, убаво надополнет со деликатни орхидеи на свилена фаланопсис во богати, живописни нијанси. Одлично за целогодишно прикажување, овој вештачки венец прави поканувачки акцент и несомнено ќе ја трансформира вашата привлечност на предната врата. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. 24in. Мешани папрати и фаланопсис орхидеја вештачки венец Димензии на производот : H : 24 in. W : 24 in. Д : 4 во . избалансирана мешавина од свилени цвеќиња и зеленило. Совршено за целогодишна употреба. Веднаш разубавува wallид во вашиот дом или на влезната врата. Целосно без стрес. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Вештачките венци се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Не е потребно одржување за овој венец; Избришете чиста со мека сува крпа . Мерењата се од дното на растението до најоддалечениот продолжен лист на аранжманот. Димензиите на ширина се пресметуваат и од секоја најдалеку испружена димензија.

R

Им се допаѓа и на купувачите