.

.

Начин да го прославите пролетниот мини висички венец со бела лента, 6 d 16 l, сет од 2

Начин да го прославите пролетниот мини висички венец со бела лента, 6 d 16 l, сет од 2

DEN 1.00
Износ

Создадете навистина уникатен изглед за да ја поздравите сезоната со начинот да го прославите пролетниот мини висички венец со бела лента. Овој прекрасен сет од два мини венци е дизајниран во траен полипропилен, полиестер и железо за долг живот на употреба секоја пролет за наредните години. Секој венец виси од прекрасна јамка за бела лента што го олеснува поставувањето. Овие венци имаат прекрасни ботанички дизајни за да ги натераат сите во пролетно расположение веднаш. Начинот да се слави пролетниот мини висички венец со бела лента е совршен за виси во прозорци, надвор од мантили, во училници, канцеларии, ходници, фоајери, кујни, трпезарии, дневни соби и друго. Начин да го прославите велигденскиот тематски прозорец што виси декор. Совршен за виси во прозорци, надвор од мантили, во училници, канцеларии, ходници, фоајери, кујни, трпезарии, дневни соби и многу повеќе. Дизајнирано во траен полипропилен, полиестер и железо за долг живот на употреба секоја пролет за наредните години. Се одликува со прекрасен ботанички дизајн за да ги натера сите во пролетно расположение веднаш. Големина за употреба во парови или сами по себе. 6 "дијаметар. Виси на 16" долги од прекрасна јамка за бела лента. Само во затворен употреба. Не е потребно собрание. Боја : Бела и зелена. Координира со друг начин за славење на пролетни и велигденски украси (продадени одделно).

R

Им се допаѓа и на купувачите