.

.

AV Количка Челик Медиа Кошничка 26 Презентација Кошничка Со Моќ ЛЕНТА LBS

AV Количка Челик Медиа Кошничка 26 Презентација Кошничка Со Моќ ЛЕНТА LBS

DEN 1423.84
Износ

Опис На Производот. 26 Инчен Висина Прилагодливи AV Количка. КОЛИЧКА СО AV прилагодлива за висина која обезбедува дополнителна функционалност, која е конструирана од челичен материјал со висока цврстина. Секоја полица на компјутерската количка има подлога што не се лизга за да спречи лизгање на предметите. Покрај тоа, медиумската количка за тркалање е опремена со лента за напојување за полнење додека сте во движење. Медиумската количка има капацитет на оптоварување од 150 килограми, што е погодно за кујна, магацин, конференциска сала, канцеларија и училница. . Спецификации. Модел : 0ЦАВ-0Д. Димензија На Количката : 26 "х 24" х 18 " / 66 см х 60 см х 46 см. Материјал : Челик. Капацитет на оптоварување : 150 фунти / 68 кг. Нето Тежина : 26,63 фунти / 12,08 кг. Боја : Црна. . Содржина На Пакетот. 1 x AV Количка. 1 х Шестоаголен Клуч. КАПАЦИТЕТ НА ТЕЖИНА ОД 150 КИЛОГРАМИ-количката За Метален проектор има 150 килограми, цврсто изработена од челик, има 2 полици за да ја издржи тежината на стандардните уреди. Покрај тоа, површината на производот е обложена со боја во прав за да ја направи количката попогодна за носење. ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЛИЦИ-26 Инчи(со 2 " чекори). Оваа повеќенаменска комунална количка им овозможува на корисниците да ја прилагодат висината со користење на претходно дупчените дупки на штандот за да понудат различни позиции и за мажи и за жени. Покрај тоа, високата поставка обезбедува поголем простор за складирање. Висока ОТПОРНОСТ НА ЛИЗГАЊЕ - Медиумската количка е опремена со четири универзални тркала и две сопирачки. Како резултат на тоа, можете лесно да ја поместите тешката количка, додека сопирачките обезбедуваат стабилност за тренерот. Нелизгачката подлога без мирис дури помага да се подобри јачината. ПРИКАЧЕНА ЛЕНТА за НАПОЈУВАЊЕ - оваа количка av е опремена со лента за напојување која нуди 3 приклучоци, а исто така се обезбедени USB конекции за корисниците да наплаќаат повеќе уреди. Покрај тоа, можете да најдете обвивка за управување со кабелот на полицата за да ги одржувате уредните кабли. РАЗНОВИДНИ АПЛИКАЦИИ-количка За Презентација е погодна за носење тежина на предмети, како компјутери, проектори, микробранови печки. Оваа прилагодлива и мобилна КОЛИЧКА AV е погодна за кујна, магацин, конференциска сала, канцеларија, училница.

R

Им се допаѓа и на купувачите