.

.

Лорел Најважните Врати Школка 35.4 23.6 29.5 - Заврши: Цреша, Ламинат

Лорел Најважните Врати Школка 35.4 23.6 29.5 - Заврши: Цреша, Ламинат

DEN 2.67
Износ

Правоаголната обвивка за враќање е дел од Серијата Лорел Основи Ламинат Мебел со висококвалитетна конструкција на ламинат и врски од метал до метал, заклучување на камери. Цреша ламинат врвот е 1" дебел за издржливост. Користете ја дупката за шипки на врвот за лесно рутирање на кабелот. Дизајнот вклучува и целосен панел за скромност за приватност, 3мм пвц рабови и прилагодливи стапала. Тип На Производ-Школка За Враќање. Еколошки-Да. Еколошка Сертификација-ГРИНГАРД. Боја-Ламинат. Земја На Потекло - Кина. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-Не. Потребно Е Собрание-Да. Серија На Производи - Најважен. Карактеристики-Скромност Панел. Производител-Лорел. Димензии-29,5 "Висина x 35,4 " Ширина x 23,6" Длабочина. Производителот Дел Број-69423. Производителот Веб Адреса-http : // . Ограничена Гаранција-5 Години. Зелен Индикатор-Ј.

R

Им се допаѓа и на купувачите