.

.

Landau ги прилагодени џебовите чистење пантолони

Landau ги прилагодени џебовите чистење пантолони

DEN 1.33
Износ

Главен гардероба, пред-измиената карго пантолона ви нуди дека „скршен во“ моден изглед со складирање за да се поштеди. Двојната еластична и влечење на половината со модерен пораст овозможува удобно вклопување. Две џебови на колкот, единечен товар со џеб за ножици и два џебови со заднини со безбедни облици на велкро, ве одржуваат подготвени за ништо. Зашиени јазичиња за пенкало додаваат уште поголема функционалност. Одликувајќи се со силуета со права нога со детали за цвест на коленото во облеката измиена, сигурно е дека ќе станете омилени пантолони! 53% памук/44% поли/3% спандекс. XS-5 XL (31 "inseam) pxs-p2x (29 " inseam) txs-txl (33 1/2 "inseam) landau Women Prewashed Modern Fit-Taililed Dishatable Fade отпорен 6 џебни влезови карго-карго-карго-панталони, стил 2024 Classic И удобно работно носење : Прави панталони со карго за нозе за жени имаат удобна еластична лента за половината со преден влечење, јамки за појас, детали за џеб на џеб и колена. Детали за цвест на коленото. Интрим : Редовно : 31,5 "Петит 29" Висок : 33,5 ". Преостанато мека удобност : Овој материјал е преиспитан за дополнително меко удобно чувство што дише низ денот. Двонасочното истегнување спандекс додава дополнителна флексибилност. Лесна грижа и живописни бои траат подолго. 53% памук / 44% поли / 3% спандекс. Лесно за грижа : Овој чистач за чистење е лесен за грижа! Машинско миење со слични бои, не бели, не се сува суво на ниско и ладно железо доколку е потребно. Максимална функционалност и складирање : Оваа панталона за чистење на карго има 6 џебови со додатоци џебови за чување на сите ваши медицински додатоци . модерно прилагодено вклопување : прилагодено за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето . Landau - направено подобро : Ние сме експерти во индустријата со над 50 Годишно искуство со обезбедување висококвалитетна и трајна медицинска облека на која им се верува генерации на здравствени работници.

R

Им се допаѓа и на купувачите