.

.

Чудо девојки со долг ракав играат фустан, 2 пакувања, големини 4- & плус

Чудо девојки со долг ракав играат фустан, 2 пакувања, големини 4- & плус

DEN 2.67
Износ

Лесен фустан со долги ракави од Wonder Nation ја одржува добро и се чувствува одлично. Симпатична, лесен стил на носење, овој фустан е забавен за слој со тексас јакна или кардиган. Исклучиво на и. 2-пакет вклучува : 2 фустани. Деколте за лажичка. Долги ракави. Означете бесплатно за дополнителна удобност. Достапно во најразлични бои. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долги ракави со 2 пакувања играат фустани за девојчиња од чудо нација.

R

Им се допаѓа и на купувачите