.

.

Еверваш Замислете Лама Детска Машина За Перење Тепих, Виолетова Бела, 4 'х6'

Еверваш Замислете Лама Детска Машина За Перење Тепих, Виолетова Бела, 4 'х6'

DEN 1202.72
Износ

На Еверваш Замислете Тепих За Деца Од Лама се одликува со забавен дизајн на лама со знамиња и цветни акценти во живописни нијанси на виолетова, бела, црвена и розова ткаена од супер-меки предива кои нудат кадифен комфор под нозете. Издржливите предива со моќност се дамки и отпорни на вода, што го прави овој килим идеален за детски соби и игротеки. Истурите и дамките нема да бидат загрижувачки бидејќи овој килим може да се пере во машина. Подлогата од латекс што не се лизга помага да се задржи тепихот на место и обезбедува децата да можат безбедно да играат. РАЗИГРАН И ШАРЕН ДИЗАЈН : Тепихот За Деца Од Лама "Еверваш" има забавен, печатен дизајн на лама со знамиња и цветни акценти во живописни нијанси на виолетова, бела, црвена и розова ткаена од супер-меки предива. ТЕПИХ СО ПОВРШИНА ШТО МОЖЕ ДА се ПЕРЕ ВО МАШИНА : овој лесен чист тепих отпорен на избледување е машински за перење, така што нема потреба да се грижите за дамки, истурање или често миење. Едноставно фрлете го во машината за перење и гледајте како излегува изгледа како ново. УПАТСТВА ЗА НЕГА : машинско перење нежно, одделно во ладна вода. Не избелувајте. Не пеглајте. Закачете се на суво или суво на воздух рамно. БЕЗБЕДНА ПОДЛОГА ШТО не СЕ ЛИЗГА : Направена со 100% најлонски предива во конструкција со моќност, овој издржлив, декоративен килим има мек куп за удобност за време на играњето. Подлогата од латекс што не се лизга го одржува тепихот на место за децата да можат безбедно да играат. ИДЕАЛЕН ЗА ДЕТСКИ СОБИ : Овој шарен и едукативен дизајн е отпорен на бледнее и дамки, што го прави идеален за детски спални соби, игротеки и училници.

R

Им се допаѓа и на купувачите