.

.

6' 12' Црн Мермер Мулти Боја Блинг Бушава Површина Килим, 68. оз тепих. Дебел, Кадифен и Луксузен

6' 12' Црн Мермер Мулти Боја Блинг Бушава Површина Килим, 68. оз тепих. Дебел, Кадифен и Луксузен

DEN 3.33
Износ

Блинг тепихот е составен од комбинација на извртени дебели и тенки и светкави и сатенски влакна кои додаваат толку убава визуелна елеганција. Достапно во 24 Разнобојни бои кои се прилагодливи на широк спектар на палети за декор. Долгите долги влакна од 1,5' се забавни, но сепак софистицирани бидејќи лежат нежно еден врз друг, влечкаат и течат во мноштво насоки. 68.2 Мл. Бушава со должина на влакна од 1,5'. Доаѓа Со Платинеста Подлога Од Софтбак. Изработен од 84% Најлон и 16% Полиестер За Миленичиња. Почва, дамка и отпорна на бледнее. На скала од 1 до 5, овој тепих добива 5 на тест Хексапод, кој го проценува задржувањето на изгледот по симулираниот сообраќај на стапалата. Сите рабови се професионално Завршени. Сошиена и врзана со врвна лента за ткаенина за да се спречи кршење.

R

Им се допаѓа и на купувачите