.

.

Nuloom Kasha Briped Modern Area reg, 5 '8', сиво

Nuloom Kasha Briped Modern Area reg, 5 '8', сиво

DEN 768.80
Износ

Подигнете го вашиот простор за живеење со овој стилски килим со модерна област. Составен од неверојатно меки влакна, овој килим со лента ќе се спари добро со секоја шема на декор. Совршено за додавање на малку талент во вашиот декор, овој килим има мирна, но остар образец, совршена за додавање на длабочина и димензија на вашиот дизајн на ентериер. Искористете го максимумот од вашето време дома со нашите килими за миленичиња и лесни за нега. Нулум Каша го погоди модерен килим. Рачно изработено. Направено во Индија. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : платно што не се лизга. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна, бања.

R

Им се допаѓа и на купувачите