.

.

килим со текстура со текстура на кале, 5 '8', природно

килим со текстура со текстура на кале, 5 '8', природно

DEN 3.00
Износ

Овој килим има прекрасен врежан изглед, со командување со високи и ниски модели на ткаење. Изгледот и чувството на овој килим веднаш ќе додадат удобност и стил на кој било простор во вашиот дом. • Nuloom Kalle Textured Shared Area reg • Машината направена • Направена во Индија • Материјал : 100% микрофибер • Поддршка : не-лизгање на платно • Поставување : Затворен • Препорачани простории : дневна соба, спална соба, ходник, влез, кујна.

R

Им се допаѓа и на купувачите