.

.

Онтансон помлад нелизгачки гума од гума за едукација во градскиот сообраќај игра килим за деца, 3'3 5 ', зелена разнобојна

Онтансон помлад нелизгачки гума од гума за едукација во градскиот сообраќај игра килим за деца, 3'3 5 ', зелена разнобојна

DEN 3.33
Износ

Нашата помлада колекција може да се пофали со широк спектар на килими кои се движат од цврсти бои до уникатни отпечатоци и доаѓаат во широк спектар на форми и големини. Направени во Турција, овие килими за грб од полиамид ќе обезбедат стил во текот на вашиот дом, истовремено да го чуваат вашето семејство безбедно со својата поддршка од гума. Нашиот елегантен и функционален низок куп ќе ви помогне да ги поставите овие килими во области каде што инаку би било тешко. Овие турски килими се направени од квалитетни материјали кои се семејни и миленичиња пријателски и совршени за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, бањата, кујната и ходниците! Овде во Османсон, нашата мисија е да испорачаме највисок квалитет на килими со најконкурентни цени! Карактеристики [Клучни атрибути] : Големина : 3'3 "x 5 '(3' x 5 ') Дебелина : 0,2 ин. Боја : зелена/разнобојна. [Низок куп] : Ниска дебелина на купот од 0,2 инчи нуди идеална функционалност што е Совршен за зафатени области, под мебел и во влезовите бидејќи нема да ги попречува влезовите. , Се препорачува посебна набавка на подлога за килим . [Трендовски стил] : Овој шарен образовен градски сообраќај игра за дизајн област на килим се одликува со шарен дизајн на хопскот за деца од сите возрасти за да уживаат во додавање на боја и подобрување на изгледот на вашиот дом. Неговиот безвременски дизајн може да се интегрираат во најразлични стилови на домашен декор . [Детско и пријателски миленичиња] : Безбедно за секојдневните области со високи сообраќајни стапала и поотпорни на непредвидливите хаос на живот од активност на деца или миленичиња . [Лесна нега] : Чистењето без стрес вклучува редовно Правта (без четки/ролери) и нежно забележете чистење на мали дамки со благ детергент или чистач на тепих. Набори и виткање треба да се срамни со 5-7 дена редовна употреба. За да го забрзате овој процес, да го превртите аголот со браздата и нежно да нанесете притисок . [Препорачана употреба] : Овој килим ќе ги додаде завршните допири во спалната соба на вашето дете, бебето килим, бебето плејмати, играат душеци за новороденчиња, ползи душеци, бебиња, бебиња, бебиња, бебиња , мали деца, игра за игра и стомакот, килим за бебиња за ползи, расадник, медицински килим Кит тепих, игротека, училница, училиште, предучилишно училиште и дневна грижа . [Доверлив бренд] : Квалитетни печатени килими направени во Турција повеќе од 20 години. Основана со аспирација да ги украси просторите во затворено и на отворено. Онтансон се стреми да обезбеди трендовски килими додека секогаш ги задоволува потребите на клиентите.

R

Им се допаѓа и на купувачите