.

.

Нулум Шерејс обичен uteута Тассел област килим, 8 '10', природно

Нулум Шерејс обичен uteута Тассел област килим, 8 '10', природно

DEN 3935.84
Износ

Создадете своја лична оаза со овој килим на јута област. Рачно изработено од еколошки јута влакна, секое парче е обележано со суптилни, но индивидуални разлики што го прават вашиот килим уникатен за вашиот дом. Совршено за дневна површина или спална соба Овие парчиња се изградени за да издржат на тежок сообраќај на нозете. Никогаш не се согласувајте за ништо помалку од совршенство со нашите лесни за чистење, килими за миленичиња. Nuloom Shereez Casual Jute Tassel Area reg. Flat Weave. Направено во Индија. Материјал : 100% јута. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна.

R

Им се допаѓа и на купувачите