.

.

Компатибилни замени за Konica-Minolta A0D сет на црни ласерски касети за тонер за употреба во Konica-Minolta Bizhub C203 и C S

Компатибилни замени за Konica-Minolta A0D сет на црни ласерски касети за тонер за употреба во Konica-Minolta Bizhub C203 и C

DEN 2559.84
Износ

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 5 компатибилни касети со ласерски тонер. Овој сет вклучува 5 касети со црн ласерски тонер A0 D7132. Нашите компатибилни касети за замена на брендот за Konica Minolta се поддржани од нашата 100% задоволство и гаранција за живот. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој сет работи во следниве печатачи Konica Minolta Bizhub : C203 и C253. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во печатачите Konica-Minolta Bizhub : Bizhub C203 и Bizhub C253. 100% задоволство и гаранција за живот. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

R

Им се допаѓа и на купувачите