.

.

Wefuesd Чорапи За Мажи Висококвалитетни Машки Деловни Памучни Чорапи Секојдневни Сиви Црни Бели Чорапи GY Менс Чорапи Сиви Една Големина

Wefuesd Чорапи За Мажи Висококвалитетни Машки Деловни Памучни Чорапи Секојдневни Сиви Црни Бели Чорапи GY Менс Чорапи Сиви Една

DEN 255.84
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД 3 ПАРЧИЊА Висококвалитетни Машки Деловни Памучни Чорапи Секојдневни Сиви Црни Бели Чорапи Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 3 Пар Сезона : Четири сезони материјал : Мешавина од памук. Големина : Една Големина Најмногу Одговара. Должина : 31см/12.20"Боја : Црна,Бела,Сива Содржина На Пакетот : 3 парчиња Машки Чорапи(Без Кутија за Малопродажба. Спакувани Безбедно во Вреќа со Меурчиња). Чорапи За Мажи Машки Чорапи Чорапи. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите