.

.

Селесте Штајн Терапевтски Компресија Чорапи, Хг, Црна, Кт

Селесте Штајн Терапевтски Компресија Чорапи, Хг, Црна, Кт

DEN 0.67
Износ

Црна 2 пакет 15-20 mm Hg Терапевтски Компресија Чорапи Модерен и забавен коленото висока компресија чорапи. Стилско олеснување за болни, отечени нозе. Никој нема да знае дека носиш компресивни чорапи. Толку удобно, тие безболно ви даваат терапевтска компресија цел ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите