.

.

Беверли Хилс Поло Клуб Девојки Дете Танга Сандала Со Мулти Цвет Акценти-Бела, 8

Беверли Хилс Поло Клуб Девојки Дете Танга Сандала Со Мулти Цвет Акценти-Бела, 8

DEN 559.84
Износ

Беверли Хилс Поло Клуб Девојки Детска Танга Сандала со Повеќе Цветни Акценти. Симпатичните блескави цвеќиња на овие апостолки се забавен детал што треба да го додадете во секоја облека. Неговиот стил одговара на сите видови прилики, може да се користи во облечени или специјални настани, како и обични прилики, како што се семејни излегувања и многу повеќе. Удобно : неговите висококвалитетни материјали за полнење ги прават да останат удобни во текот на целиот ден. Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во многу прилики. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Отворен Прст : Овој дизајн ги одржува прстите свежи и удобни во текот на целиот ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите