.

.

Чевли за Плажа Со мек ѓон на момчето, Сандали Против киканти-удар На Бебе

Чевли за Плажа Со мек ѓон на момчето, Сандали Против киканти-удар На Бебе

DEN 1.00
Износ

Чевли за Плажа Со мек ѓон на момчето, Сандали Сандали Против Удар На Момчето Опис изработен е од материјали,чувство на Мека рака, нема никаква штета за вашето бебе прекрасен и Шармантен дизајн на располагање,направете го вашето бебе поубаво пол : девојки/Момчиња чевли горниот материјал : мрежест ѓон материјал : Гумен Моден Елемент : Тип На Затворање На Цртан Филм : Стил На Кука и јамка : Секојдневен,Моден,содржина на Партиски Пакет : 1 пар чевли за бебиња(не Вклучувајќи кутија за чевли) Забелешка : Должина На Влошка=должина на Стапалото+0,8 См C : Children/Infants/Kids И : млади Ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Големина Влошка Должина Препорачана Возраст ЕУ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА САД Сутабилен за 24 15СМ/5.9 "2.5-3години 24 7 7.5 Големина На Дете : 24 Должина На Влошка : 15СМ/5.9" Препорачана Возраст : 2.5-3години ЕУ : 24 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 САД : 7.5 Сутабилен за : детски чевли за Мали Деца. детски чевли девојки. детски чевли момчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите