.

.

Зак Дизајни оз. Пластична Гимнастик со Слама И Извајан Капак, Блуи И Пријатели

Зак Дизајни оз. Пластична Гимнастик со Слама И Извајан Капак, Блуи И Пријатели

DEN 2.33
Износ

Целосно извајан во 360 степени, горниот дел од капакот изгледа одлично од кој било агол и е возбудлив додаток на пијалоците. Направен е за сместување на слама, а капакот и сламата заедно спречуваат прскање и излевање, како и остатоци додека пијалоците се лесни за пристап. Тамблерот држи 18 унци и е направен со издржлива пластика. Сѐ е слободен БПА и треба да се мијат со рака. Немојте микробранова печка. Забавниот капак е извајан во 360 степени. Капакот и сламата спречуваат прскање и остатоци додека ги одржуваат пијалоците достапни. 18 мл капацитет. Направено со издржлива пластика. Бпа слободен-посветени на безбедноста.

R

Им се допаѓа и на купувачите