.

.

Премиум Хајбол Стакло Сет-Елегантни Очила Високи Чаши За Вода За Пиење-Бар Стакларија За Виски , Коктел-Кристално Висока Топка Стакло Пијалок Тамблери

Премиум Хајбол Стакло Сет-Елегантни Очила Високи Чаши За Вода За Пиење-Бар Стакларија За Виски , Коктел-Кристално Висока Топка

DEN 351.20
Износ

Име На Производот : Сок Стакло. Материјал : Стакло. Нето тежина : 0,12 кг. Производ бруто тежина : 0,15 кг. Големина на пакување : 12*12*12см. Список за пакување : 1 парчиња* стакло. Препорака за клучен збор : чаша за летен сок, проѕирно стакло, боросиликатно стакло, проѕирна чаша за вода, чаша за сок од пиво, чаша за коктел. ●Стаклен материјал● - стаклото е изработено од задебелено стакло за храна, кое е отпорно на висока температура и издржливо. ①Разноврсна - чашите со сок не само што можат да се користат за дневна вода за пиење, туку може да се користат и за мешање на други топли и ладни пијалоци. `+ Едноставен дизајн – Едноставен дизајн, голем капацитет. €Исклучителен дизајн q-стаклото прифаќа едноставен дизајн, проѕирна боја, која не само што има добра функција за употреба, туку игра и добра декоративна функција. ●Лесен за чистење - стаклен материјал, не е лесен за лепење на масло, отпорен на прашина и отпорен на дамки, лесен за чистење, може директно да се исчисти ВО машината ЗА миење садови ЛЕГАНТЕН БАРВЕР : Импресионирајте ги вашите гости со овие елегантни чаши за коктели. Елегантно дизајниран од премиум италијанско стакло со модерна силуета. КОМПЛЕТ СТАКЛАРИЈА : Залиха на вашата лента во само еден клик со овој сет на изолирани висококвалитетни очила. ОДЛИЧНО ЗА СЕКОЈ ПИЈАЛОК : совршена чаша за ладно мохито, крвава мери, џин и тоник или кој и да е вашиот омилен коктел. Овие високи чаши ќе ја зачуваат крцкавоста на вашиот пијалок и ќе ве поттикнат да уживате во секоја голтка. ИЗДРЖЛИВ, ЛЕСЕН ДИЗАЈН : Лесен за подигање и држење, овие висококвалитетни очила имаат тенок и лесен дизајн кој е конструиран од врвно стакло за долготрајна издржливост. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : чашите за пиење стакларија се безбедни за миење садови и лесно се мијат рачно, така што тие се бриз за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите