.

.

Дами сонот на сонот леташе со низок пораст, 4+ бонус пакет

Дами сонот на сонот леташе со низок пораст, 4+ бонус пакет

DEN 254.08
Износ

Назад на училишни бонуси пакувања, 5 за цена од 4! Ограничена понуда за време, додека резервите траат. Вашата гаќичка од соништата е конечно овде- воведувајќи го Flex од соништата со овошје на разбојот! Овој нов краток преглед на ниско ниво на соништа е направен со ткаенина за истегнување за да одговара на вашата форма и да се движи со вашето тело. Комплетен со комфорни покриени со половината и лентите за нозе, Dream Flex нема да се врзува или да се изедначи. Овој краток пораст е мазен под облеката и се вклопува како сон. Овие брифи за низок пораст имаат умерен пораст малку над колкот, како и, целосна покриеност на седиштето. Како и секогаш, овошјето на панелите за разбој е бесплатно и се прави со 100% памучна лагер. Овошје на разбојните дами собрани од сон флекс на ниски брифинзи, 4+1 бонус пакет : се вклопува како сон. Нежните се протегаат ткаенини за да одговараат на вашата форма. Комплетен со комфорни покриени со половината и лентите за нозе. Без врзување или стискање. 100% памучен лагер. Означете бесплатни гаќички. Мазно под облеката. Без линии на гаќички. Женска долна облека. Пакетот вклучува различни бои. Асортиманот може да варира. Ограничена понуда за време. Додека трае снабдувањето. Купете повеќе плод на разбојните жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите