.

.

Само мојата големина, плус супер вредност бонус за бонус, кратка долна облека, пакет за бонус 6+

Само мојата големина, плус супер вредност бонус за бонус, кратка долна облека, пакет за бонус 6+

DEN 287.52
Износ

Засилете ја вашата привлечност за кривата! Овие само моја големина од страна на Ханес памучни брифинзи се направени за да се вклопат и да ја ласкаат секоја крива. Краток стил на стилизирање се карактеризира со целосна покриеност во предната и умерена задна покриеност. Широката еластична лента за половината и покриените еластични ленти за нозе обезбедуваат целодневен удобност и помазен изглед под облека. Мека ткаенина од памук е преостана за трајно абење. Специјално дизајнирани, бендови за нозе во место нема да се возат, копаат или да се караат. Достапни во удобни 6-пакувања на бои на тонот на телото, овие само моја големина од страна на Ханес памучни брифинзи им дозволуваат на вашите кривини да го имаат последниот збор. Кул удобна технологија ја фаќа влагата подалеку од вашата кожа за да ве остави суви. Нема возење нагоре. Нема лента за половината. Памук за дишење. Долна облека без ознака не е еднаква на иритирачка ознака!. Пакет од 6 гаќички, разновидни бои. Боите и обрасците може да се разликуваат по пакет . боите може да вклучуваат : бела, биге за тело, црна, гроздобер розова роза, бетонска хедер, топол челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите