.

.

Каролини Богатства BB3728WALV Централна Азија Овчар Куче Шаховска Табла Сини Метални Ѕидни Уметнички Дела ЉУБОВ, 12x12, разнобојни

Каролини Богатства BB3728WALV Централна Азија Овчар Куче Шаховска Табла Сини Метални Ѕидни Уметнички Дела ЉУБОВ, 12x12, разнобојни

DEN 0.33
Износ

Каролини Богатства BB3728 WALV Централна Азија Овчар Куче Шаховска Табла СИН Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12 X12, мултиколирани Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ кој раса специфични Централна Азија Овчар уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Ова парче ѕидна уметност на сите им ја покажува вашата ЉУБОВ. Рака со ѕидни уметнички дела внатре или надвор. Одлично за спална соба, канцеларија, трем или дневна соба. Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик и украсени со алуминиумски круг што содржи уметнички дела од еден од нашите уметници. Буквите се насликани со рамна црна мат боја и алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја и прикачен. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Користете мал шајка или друг висечки уред. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи. ОВОЈ МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВТА е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Мери 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите