.

.

Каролини Богатства SC9604DS Бул Териер Зимски Снегулки Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

Каролини Богатства SC9604DS Бул Териер Зимски Снегулки Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

DEN 1.33
Износ

Каролини Богатства SC9604 DS1216 Бул Териер Зимски Снегулки Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобоен Ѕид или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични бул териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Овој Божиќен украсен Метален Принт. Додадете го овој шарен Метален Принт за украсување За Зима, Овој Ѕид или Висечки Отпечатоци од Врата е Од Колекцијата Зимски Снегулки "Каролини Богатства". Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

R

Им се допаѓа и на купувачите