.

.

Тиитстој Бебе Девојки Коса Лакови Клипови Коса Барети Додаток За Бебиња Доенчиња Мали Деца

Тиитстој Бебе Девојки Коса Лакови Клипови Коса Барети Додаток За Бебиња Доенчиња Мали Деца

DEN 0.33
Износ

Бебе Девојки Коса Лакови Клипови Коса Барети Додаток за Бебиња Доенчиња Мали деца. За оваа ставка. Има 20 бои сигурно ќе најдете боја што одговара на која било од облеката на вашите слатки девојки!Овие бутик клипови за лак за коса ќе ги направат вашите мали девојчиња секој ден да се облекуваат пошармантно. Овие лакови за коса се долги околу 3,7 инчи, не премногу small.It е одличен избор за вашите мали девојчиња. Овие лакови најдобро се вклопуваат од 1-годишна возраст и нагоре, совршени за помладо новороденче до 6 години. Основата на клипот има силен стисок и мала тежина,тие можат да останат на место и во фина и во груба коса и да ја држат косата подалеку од лицето на вашите девојчиња. Лакови се направени од И Меки. Секој Лак е прикачен на клип кој има заби на косата, лесно се стега во косата и не паѓа. Лаковите Се Добро Со Одлична под Строга Контрола на Квалитетот за да се осигураат Дека се Издржливи и Обликувани. Вашето мало девојче ќе се чувствува удобно кога ќе ги носи. Одлична ткаенина, нежна за коса, овие се совршени за мали пигтили! Тоа е одличен избор за сечење коса настрана, украсување плетенки, опашки и пигтили, нашите лакови се совршен подарок за секоја пригода : Подароци За Бебиња, Божиќ,роденденска забава, Семејна фотографија, празник! Навистина нема ништо послатко од лак. Содржи : 1 пар шноли. . . . . . . . . . . . . . . . Уникатен дизајн, не следете го трендот, што го прави корисен и модерен. Убава и практична дарежлива, удобна и издржлива, безбедна и сигурна. Ова е најдобриот подарок за семејството, пријателите и колегите, верувам дека ќе им се допадне. Лесен за носење, лесен за употреба, може да ви даде еуфорично чувство. Изработен од еколошки материјал, отпорен на влага, нетоксичен, неиритирачки, мек и удобен.

R

Им се допаѓа и на купувачите