.

.

Француски Барет Леопард Печати Коса Клип Бендови Коса Додатоци бела

Француски Барет Леопард Печати Коса Клип Бендови Коса Додатоци бела

DEN 2.67
Износ

Опис : сосема нов и висококвалитетен дизајн на геометрија и леопард печатење, едноставен и модерен за секојдневна употребаматеријал : Акрилик : 12,5 x 3,6 x 2 cm / 4,9 x 1,4 x 0,8 инчи пакетот Вклучува : На Клипнот За Коса : ве Молиме, поради светлосни ефекти, поставки за осветленост / контраст итн, може да има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинската ставка. Исто така, дозволете мала разлика во големината што може да биде предизвикана од рачно мерење. Француски Клипови За Коса. Клипови. Леопард Печати Коса Додатоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите