.

.

плус големина крпи за капење меки абсорбента и дебели памучни крпи меки и абсорбента крпи за раце

плус големина крпи за капење меки абсорбента и дебели памучни крпи меки и абсорбента крпи за раце

DEN 575.84
Износ

4 : Избегнувајте контакт со производи за нега на кожата кои ќе помогнат да се намалат дамките од крпи или . : ова не влијае на изгледот, чувството или перформансите на крпата . 3 : Лесна нега - машина за перење, лесна нега и чистење. Овие крпи се специјално третирани за да се направи машината за сушење да потрае помалку време2 : Лесен, издржлив и ултра мек. Пешкирот е лесен и издржлив, брзо сушење, мек и супер абсорбента. Сите рабови се двострани зашиени за продолжување на работниот век6x пакет Картички1 : Шест Памучни Марамчиња : изработени од памук. Овие абсорбента, марамчиња се дизајнирани да обезбедат години на уживањеграфија со големина : . 3 : Лесна Нега - Машина За Перење, Лесна Нега И Чистење. Овие Крпи Се Специјално Третирани За Да Се Направи Машината За Сушење Да Потрае Помалку Време Супер Апсорбирачки Крпи За Капење Крпи За Масажа. 6х Картичка Пакет Крпи ЗА Плажа Преголеми Бања Крпи Во собата. 4 : Избегнувајте Контакт Со Производи За Нега На Кожата Кои Ќе Помогнат Да Се Намалат Дамките Од Крпи Или . : Ова Не Влијае На Изгледот, Чувството Или Перформансите На Крпата . Сублимација Крпи Пешкир Бања Во Собата. 1 : Шест Памучни Марамчиња : Изработени Од Памук. Овие Абсорбента, Марамчиња Се Дизајнирани Да Обезбедат Долгогодишно Уживање Нуркање Пешкир Микрофибер Крпа. 2 : Лесен, Издржлив И Ултра Мек. Пешкирот Е Лесен И Издржлив, Брзо Сушење, Мек И Супер Абсорбента. Сите Рабови Се Двострани Зашиени За Продолжување На Работниот Век Брзо Сушење Крпи За Капење Големи Крпи За Тело.

R

Им се допаѓа и на купувачите