.

.

Дрвосечач карирани Крпи За Капење На Плажа Крпа За Туширање За Домашно Патување На Отворено

Дрвосечач карирани Крпи За Капење На Плажа Крпа За Туширање За Домашно Патување На Отворено

DEN 1.33
Износ

Полиестер-мешавина погодна за секојдневна употреба.Материјал : Изработен од 80% полиестер 20% памук, лесни крпи.Печатење : Убав дизајн отпечатен од едната страна. Прикажување бело без слики од другата страна. Употреба : Совршен За капење или лежење,Дома,На Отворено и Патување.Лесна Нега : машина за перење. Полиестер-мешавина погодна за секојдневна употреба. Материјал : Изработен од 80% полиестер 20% памук, лесни крпи. Печатење : Убав дизајн отпечатен од едната страна. Прикажување бело без слики од другата страна. Употреба : Совршен За капење или лежење,Дома,На Отворено и Патување.

R

Им се допаѓа и на купувачите