.

.

Нов стандарден преден спојлер за замена, одговара на 2004- Scion XB

Нов стандарден преден спојлер за замена, одговара на 2004- Scion XB

DEN 799.84
Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за да ги поправат и пристапат нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден спојлер за предниот браник, боја за да одговара. Тој е дизајниран да го замени постојниот спојлер. Тоа одговара на вашиот Scion XB од 2004-2006 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Нов стандарден спојлер за замена на Kai, одговара на 2004-2006 Scion XB боја за да одговара, изработена од пластика. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

R

Им се допаѓа и на купувачите