.

.

Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, Хиперсилвер, ФИТС 2014 година- Субару Фостер

Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, Хиперсилвер, ФИТС 2014 година- Субару Фостер

DEN 763.20
Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 18 x 7, 5 y портпари, 5 лагли, шема на завртки од 114,3мм, хиперсилвер. Тоа одговара на вашиот перистер 2014-2018 Субару. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Hypersilver, Fits 2014-2018 Subaru Forester 18 x 7, 5 y портпароли, 5 lug, 114,3 mm Bolt Model, Hypersilver, изработен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

R

Им се допаѓа и на купувачите