.

.

Паскал јадење стол, Азурен, сет на 2

Паскал јадење стол, Азурен, сет на 2

DEN 0.33
Износ

Дин880 - аз-Паскал трпезариски стол, Азурен, комплет од 2, Супер удобен и со совршена комбинација на модерни и класични линии, Столот Паскал е тапациран во современа ткаена текстура. Изложената цврста основа од Орев го подобрува современиот талент на столот, но одекнува на модерните корени од средината на векот. Столот Паскал се продава во комплети од две столчиња. Модел Бр : ДИН880-АЗ. Бренд : Гинко. Земја на Потекло Е Кина. Тапацираното седиште има отстранлива перница за седиште со капак на перница со патент. Тапацирот додава повеќе завршен допир во секоја кујна или трпезарија. Цврста основа од Орев . Лесен за чистење и одржување. Лесно за составување. модерен стол за јадење. современ стол за јадење.

R

Им се допаѓа и на купувачите