.

.

Дунав Средината На Векот Модерен Кожен Вртлив Стол За Јадење, Светло-Кафеав, Комплет од 2

Дунав Средината На Векот Модерен Кожен Вртлив Стол За Јадење, Светло-Кафеав, Комплет од 2

DEN 1.00
Износ

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекцијата Safavieh ACH Оваа современа вртлива столица беше инспирирана од врвен моден уредник?Милан стан. Тапациран во светло-кафеава боја, тоа?и нежно поместена за дополнителна удобност. Неговите елегантни месинг нозе и шик отсечен геометриски дизајн веднаш ја ажурираат секоја трпезарија или канцеларија. Точка Димензија : 22 во. В х 20.1 во. Д х 31.9 во. Капацитет На Тежина : 250 фунти. Димензија седиште : 18.9 во. В х 16.9 во. Д х 18.1 во. Х. Пополнете Материјал : Пена. Тапациран со Бикаст Кожа. Додатоци во начинот на Живот слика (и) не се вклучени. За одржување користете само благ сапун и вода со неабразивна чиста крпа. Потребно Е Мало Собрание. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува.

R

Им се допаѓа и на купувачите