.

.

Бораам Шампањ Парсон Јадење Стол, Во собата на 2, Повеќе Бои

Бораам Шампањ Парсон Јадење Стол, Во собата на 2, Повеќе Бои

DEN 0.67
Износ

Шампањ Парсон јадење стол во собата на 2 Бел Песок Бораам Шампањ Парсон Јадење Стол : Спакувани 2 парчиња на картон. Подготвени да се соберат изградба. Вклучени се сите алатки. Индивидуални глави за нокти во вистински метал. Цврсти дрвени нозе во финиш на капучино. 90-ден ограничена гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите