.

.

Ekena Millwork 32 H 1 2 W HUDSON PVC WAINSCOT Комплет за облоги

Ekena Millwork 32 H 1 2 W HUDSON PVC WAINSCOT Комплет за облоги

DEN 2.00
Износ

Современиот Wainscot има најбрз начин за инсталирање на Wainscotting досега развиено. Способни да бидат инсталирани за дури 60 секунди, едноставно прикачете ја предвидената табла на wallидот, лизгајте го долниот панел во склопената табла, седнете го вториот панел на горниот дел од долниот панел и капачињата го исклучуваат системот со предвиденото и склопениот Chopелезничка столица. Со над 50 стилови и во современи и во традиционални дизајни, оваа понуда на Wainscot е сигурно дека има совршена шема за да одговара на вашиот стил. Изработено од проширен мобилен ПВЦ, нашиот Wainscot е за разлика од дрво или MDF и може да се користи во области со висока влага како бања или кал. Комплетот вклучува 4 парчиња панели, 1 табла и 1 шина со стол. DIY брза инсталација. Едноставни методи за инсталирање се заклучуваат за помалку од една минута . На располагање над 50 модерни и традиционални дизајни. Го користи вашиот постојен wallид како панел за поддржувачи. Може да се користи во области со висока влага како бањи или калливи простории. Насликајте ја истата боја како theидот за традиционален изглед или контрастни бои за смел изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите