.

.

Време на празник Божиќ декор 24 Призматичен Дедо Мраз со скулптура на дрвја

Време на празник Божиќ декор 24 Призматичен Дедо Мраз со скулптура на дрвја

DEN 382.40
Износ

Овој декор на отворено ќе направи совршено празнично парче за вашиот двор овој Божиќ. Време на одмор 24 "Призматичен Дедо Мраз со скулптура на дрвја : Божиќ на отворено. Опис на артикалот : 24" Дедо Мраз со дрво. Големина на производот : 24 ". Анимирани : Бр. UL или адаптер : Ul.

R

Им се допаѓа и на купувачите