.

.

Силна камила ez pop Instant canopy 10'x10 'Замена на горниот белведер ез крошна покривка Павилјон павилјон Сончев Плистер

Силна камила ez pop Instant canopy 10'x10 'Замена на горниот белведер ез крошна покривка Павилјон павилјон Сончев Плистер

DEN 3359.84
Износ

Големина : 117 "x 117 " x 11,8 "Лесно е да се замени крошна на рамка на белведер, многу удобно направено од полиестерски материјали блокови до 95% од зраците на Сонцето. Идеално за рекреативна, партија, скара и комерцијална употреба EZ Поп -дополнете ја моменталната крошна 10'x10 'Замена на горниот белведер и крошна покривка на внатрешен двор, павилјон, сончев сон.

R

Им се допаѓа и на купувачите