.

.

Лесен и преносен сет на шатори за крошна, 10 '10'

Лесен и преносен сет на шатори за крошна, 10 '10'

DEN 3.33
Износ

Лесен и преносен шатор за крошна. Брзо, едноставно, директно напред и лесно поставено. Шаторот ќе заштити до петнаесет луѓе од елементите во огромен број поставки и под скоро какви било временски услови. Произведено од високо квалитетни делови Овој производ доаѓа со едногодишна целосна гаранција и сигурно ќе одговара на сите ваши потреби за крошна, белведер и шатори. Лесен и преносен сет на шатори за крошна, 10 'x 10', со иновации на трговска марка, крошна на чај : 10x10 крошна опфаќа 100 квадратни метри и удобно се вклопува до петнаесет лица. Преносни и цврсти со водоотпорен врв што блокира 99 проценти од УВ зраците; Тежи 44 фунти. Брзо, едноставно, едноставно и лесно поставено. Лесен и преносен шатор за крошна. Брзо, едноставно, директно напред и лесно поставено. Шаторот ќе заштити до петнаесет луѓе од елементите во огромен број поставки и под скоро какви било временски услови. Овој производ доаѓа со 1-годишна целосна гаранција и сигурно ќе одговара на сите ваши потреби за крошна, белведер и шатори. Произведено од високо квалитетни делови од иновации за трговска марка.

R

Им се допаѓа и на купувачите