.

.

Богатствата на каролина 8501-Знаме-Родител Елка Флер Де лис Знаме, повеќебојни

Богатствата на каролина 8501-Знаме-Родител Елка Флер Де лис Знаме, повеќебојни

DEN 1.67
Износ

Богатства каролина 8501-ЗНАМЕ-Родител Елка Флер Де Лис Знаме, разнобојни овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите