.

.

Време И Тру Женска Капка Рамо Суров Раб Маица

Време И Тру Женска Капка Рамо Суров Раб Маица

DEN 1.33
Износ

Време е за маици, затоа ажурирајте ги вашите основи Со Времето и Суровата Маичка На Тру. Едноставна, но сепак стилска, оваа маичка прави сензационално парче за слоеви или носење соло. Исклучиво на . Материјал : 95% Вискоза/5% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Деколте : Тркалезно деколте. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долги ракави со пад-рамо. Џебови : Никој. Карактеристики : Сурови рабови; закривена високо-ниска линија со должина на туника. Женска Капка Рамо Суровини Работ Маица Од Времето И Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите