.

.

Женски Долг Ракав Фустан Топла Продажба Дозвола Женски Повик Лабава V-Вратот Вратоврска-Боја Печатење Долги Ракави Блуза Маица Блузи

Женски Долг Ракав Фустан Топла Продажба Дозвола Женски Повик Лабава V-Вратот Вратоврска-Боја Печатење Долги Ракави Блуза Маица

DEN 1.67
Износ

Женски Повик Лабава V-Вратот Вратоврска Боја Печатење Долги Ракави Блуза Маица Topsfearts : 1.Материјал : Полиестер, Мек и Удобен 2.Карактеристики : Долг ракав, Дневен, Моден Стил. 3.Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4.It ќе биде совршено за спарување со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. 5.Содржина на пакетот : 1 Х женски врвни информации За Производот : Сезона : Пролет Winter Зима Лето Пол : Жени Повод : Мода,Дневен Материјал : Должина На Полиестерска Блуза : Редовен Стил : Мода, Обична Големина : С Големина : Мали сад : 4 ВЕЛИКА Британија : 8 ЕУ : 34 Должина : 68см/26.77 "Врат : 61см/24.02 " Ракав : 59см/23.23" Биста : 94см/37.01" . Големина : М Големина : средно сад : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 69см/27.17 "Вратот : 62см/24.41" Ракав : 60см/23.62 "Биста : 98см/38.58". Големина : Л Големина : Големи сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 70см/27.56 "Вратот : 63см/24.80" Ракав : 61см/24.02 "Биста : 102см/40.16" . Големина : XL Големина : X-Големи сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Должина : 71cm/27.95 "Вратот : 64cm/25.20" Ракав : 62cm/24.41 "Биста : 106cm/41.73" . Големина : XXL Големина : XX-Големи сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Должина : 72cm/28.35 "Вратот : 65cm/25.59" Ракав : 63cm/24.80 "Биста : 110cm/43.31" Женски Долг Ракав Фустан Топла Продажба Дозвола. Женски Повик Лабава V-Вратот Вратоврска Боја Печатење Долги Ракави Блуза Маица Блузи.

R

Им се допаѓа и на купувачите