.

.

солакол Блузи За Жени Секси Обични Модни Жени Печатени Ленти В-Вратот Маица Краток Ракав Обични Маици Блуза Жени Модни Врвови

солакол Блузи За Жени Секси Обични Модни Жени Печатени Ленти В-Вратот Маица Краток Ракав Обични Маици Блуза Жени Модни Врвови

DEN 287.36
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Рамо До Ракав : 31см/12.20" Должина : 69см/27.17" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Рамо До Ракав : 32см/12.60" Должина : 70см/27.56" Големина : Л САД : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 100см/39.37" рамо до ракав : 33см/12.99" должина : 71см/27.95" големина : xl Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 104см/40.94" рамо до ракав : 34см/13.39" должина : 72см/28.35" големина : Ххл САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 108см/42.52" рамо До Ракав : 35см/13.78" должина : 73см/28.74" _____ _ МОДНИ ЖЕНИ ПЕЧАТЕНИ ЛЕНТИ В-вратот маица краток ракав обичните маици блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатени,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Јака : V-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Краток Ракавкако да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Ја Линијата што добивате : 1 Компјутер Женска Маица [ блузи за жени секси секојдневен ][ краток ракав блузи За Жени ]Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатени,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав,Маица Со Пуловер ,Секојдневни Блузи, Секојдневна Облека,Стилски И Моден Дизајн,Летна Секојдневна Блуза. [ обични врвови за жени] [модни врвови за жени ]Материјал : Полиестер,Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. [жени врвови 3/4 ракав ] [маица за жени ]Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. [жени модни врвови ]Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Датира,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме р.

R

Им се допаѓа и на купувачите